Serial Killer

Vše o akci

Serial Killer je mezinárodní soutěžní festival televizních a online seriálů. Divák má příležitost sledovat to nejlepší, co současná evropská produkce nabízí. Navíc v perfektní kvalitě, na velkém plátně. Už není potřeba dlouhého brouzdání po síti, Serial Killer vám horké novinky naservíruje v několika sálech přímo v centru Brna.
Festival nabízí širokému publiku premiérový zážitek, profesionálům prostor pro mezinárodní propojení a mnoho zajímavého nejen z filmového a televizního průmyslu, ale i filmových škol. Je vždycky o díl napřed. Jako na loňském pilotním ročníku se seriálem Most! (2018, r: J. Prušinovský), který festivalové publikum zhlédlo jako první a všichni víme, jaký tajfun znamenal Luďan a jeho parta pro domácí seriálovou tvorbu.

Letošní nabídka 40 projekcí uvede např.: unikátní české Zrádce (2020, r: Viktor Tauš), několik čerstvých norských titulů nebo populární maratonské projekce. Lákavý program si podrobně můžete prostudovat zde. Vedle kriminálních taháků nebudou chybět ani černočerné komedie nebo sociální dramata. Zdaleka nejde jenom o detektivky. Na návštěvníky festivalu čeká také originální doprovodný program a večírky s tvůrci!

Akreditace na celý festival (6 dní) stojí 460 Kč, se slevou pro studenty, seniory a ZTP za 310 Kč. Další možností je zakoupit vstupenky na jednotlivá promítání. Akreditaci si můžete koupit online nebo až na místě během festivalu v kině Scala. Online akreditaci si můžete vyzvednout od 23. září v kině tamtéž.

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.