19. Filmový festival Fakulty informatiky 0+

CZ , česky, 120 min

Již tradiční Filmový festival Fakulty informatiky je oblíbenou přehlídkou krátkometrážních filmů různého zaměření. Tvůrci jsou zejména studenti předmětů PV110: Základy filmové řeči a PV113: Produkce audiovizuálního díla. Studenti PV113 jsou zároveň i organizátory festivalu.

Filmy na letošní festival ale mohou přihlašovat jak studenti MU, tak i lidé mimo univerzitu. Snímky jsou dále rozděleny do dvou soutěžních kategorií – profesionální a neprofesionální tvůrci.

Promítat se bude na dvou místech, a to v Univerzitním kině Scala a na Fakultě Informatiky MU. Přes rezervační systém na této stránce lze rezervovat vstupenky pouze do Scaly (i když je vstup zdarma, vstupenky za 0 Kč jsou nutné). Na FI je vstup volný. 

Datum a čas začátku akce symbolicky koresponduje s 19. ročníkem festivalu a také rokem založení univerzity (1919): 19. května v 19:19.

Po projekci veškerých filmů a vyhlášení vítězů se bude už tradične konat afterparty, kterou si tento rok užijeme v klubu Fléda. Zde budete mít příležitost setkat se nejen s filmovými štáby, ale určitě i s herci a herečkami a společně si užít dobrou hudbu a zábavu až do brzkých ranních hodin.

Čerstvé informace najdete na Facebooku.

Rezervace zde.

Munifesto – Filmový festival k 100. výročí Masarykovy univerzity.
www.munifesto.cz

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.