Ty jo, co je to za muziku? (francouzský speciál) 0+

150 min
Ty jo, co je to za muziku? (francouzský speciál)

Listopadový francouzský speciál (téměř) [našeho audiovizuálního filmového kvízu]

A ne jeden, ale rovnou dva. Čtvrteční (20.11.) bude primárně určen česky hovořícímu publiku, nedělní (23.11) bude pro frankofonní část lidu v Brně. Nově se nám, krom kosmetických změn, objevil regulační poplatek 30 Kč/osoba a došlo k (pří)jemnému rozšíření třetího kola. 

Pro registrace vašeho týmu máte k dispozici rovnou dvě možnosti - forma á) probíhá za pomoci facebookových stránek (stačí napsat - jméno týmu, přesný počet členů, kontaktní email a vyčkat na potvrzení), druhá možnost - forma bé) spočívá v zaslání vaší registrace elektronickou poštou na adresu marek@kinoscala.cz.

A kdybyste náhodou nevěděli - 

Ty jo, co je to za muziku?, je odpověď na vaše nejdivočejší sny. Konečně zjistíte, do jaké míry se orientujete v magickém světě filmu a v o dost méně magickém světě televizní tvorby. 

Ty jo, co je to za muziku? vám nabídne nepřeberné množství vizuálních i hudebních podnětů k otestování vašich znalostí. Sestavte si svůj tým skýtající od dvou do šesti členů a pokuste ve třech kolech pokořit své soupeře, či se ocitnout v propadlišti popkultůrních dějin.

Vítězné týmy mohou získat krom pomíjivého uspokojení vlastní výjimečností volné vstupenky do kina (Scala), láhev lahodného moku a sladkou odměnu.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.