BBC Electric Proms: Robbie Williams 0+

, GB 2009, 90 min

Přímý přenos v HD kvalitě z Londýnského živého vystoupení britské popové hvězdy Robbieho Williamse v rámci festivalu BBC Electric Proms.
R.Williams bude doprovázen nejen vlastní stálou kapelou, ale i dechovým a smyčcovým tělesem. Ve velkolepé hudební show zazní nejen skladby z předchozích alb R.Williamse v hudební režii legendárního producenta Trevora Horna, ale i několik ukázek z jeho nejnovějšího, v pořadí již čtvrtého, alba „Reality Killed the Video Star“. Toto album vyjde v České republice v listopadu 2009.

Ve zkratce o Robbieho ohromující kariéře: 15 nominací na hudební cenu Brit Awards, 8 nominací na No.1 album, epické turné Close Encounters zaznamenalo světový rekord v počtu prodaných vstupenek 1,6 mil. za jeden den.

Po tříleté odmlce (poslední turné Close Encounters bylo v roce 2006) je toto první koncertní vystoupení „rebela“ Robbieho Williamse – očekává se hravá, ale hlučná a jedinečná show.

„Neuvěřitelně se těším na reakce fanoušků na skladby z mého nového alba“, říká Robbie: „…a hlavně na práci s Trevorem Hornem i na jeho aranžmá písní ve stylu 80. let. Trevor je geniální – každá skladba v jeho provedení zní skvěle!“

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.