Bistro Ramen + Egg & Noodles 0+

(Ramen Teh + Egg & Noodles), Eric Khoo, J-SGP 2018, japonsky, anglicky, mandarínsky, kantonsky / české titulky, 89 min
Bistro Ramen + Egg & Noodles

Egg & Noodles je náš malý ramen projekt, který začal jako skromná událost pro kamarády. Pokus o ramen, který v té době v Brně nikde nebyl k dostání. A nakonec se z 30 porcí stalo za dva roky 150. Bez jakékoli kuchařské zkušenosti jsme si postupně o ramenu četli, dívali se na videa a nakonec jeli na krátkou stáž do Kodaně, a tak můžeme říci, že dnes jsme schopné uvařit a servírovat ramen plný umami, který vás zahřeje. Přijde si jej dát v neděli 15/7 do SCALY, kde budeme vařit poprvé v rámci promítání filmu o ramenu – Bistro ramen. Těšíme se!
Anet a Zuzka

CENA za samotný ramen bez projekce filmu je 185 Kč / 150 Kč se vstupenkou na film Bistro Ramen (ramen zakoupíte na baru)

Cena pouze za film  je 130 Kč / pro studenty a seniory 100 Kč (vstupenky na film zakoupíte na pokladně nebo online)

-------------------------------------------------------

Bistro Ramen (Eric Khoo, 2018, 89 min)

Mladý šéfkuchař Masato je odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině vaří už po generace. Když mu život přichystá nečekanou zkoušku, vydá se Masato na dalekou cestu do Singapuru. Ve městě plném chutí a vůní pozná víc než jen lahodné recepty a rodinná tajemství. Ukáže se, že jídlo má zvláštní moc sbližovat lidi a napravovat dávné křivdy. A že láska prochází ramenem...

Hodnocení a recenze

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.