Den dětí v kině Scala s pohádkou Malý pán 0+

Radek Beran, CZ 2014, česky, 83 min

V neděli 31. května ve 14:00 slavíme v kině Den dětí s novou českou pohádkou Malý pán, kterou nadělujeme dětem i jejich rodičům zcela zdarma. 

V dutině malého vršku bydlel Malý Pán. Bydlelo se mu tam celkem dobře, až jednou v noci se mu zdál sen. V tom snu se mu zdálo o Zubatém domečku, nad jehož dveřmi četl nápis – ZDE NAJDEŠ, CO TI SCHÁZÍ. Když se ráno Malý Pán probudil, nemohl se zbavit pocitu, že mu najednou skutečně cosi chybí.

Co Malý Pán hledal? A co nakonec našel? Přijďte s ním a s námi do kina prožít jeho velké dobrodružství. A protože slavíme Den dětí, nadělujeme dětem i jejich rodičům tuto krásnou novou loutkovou pohádku zcela zdarma. Jenže to není všechno! Po pohádce na vás budeme čekat s našimi lektory a pozveme ty menší z vás do naší výtvarné dílny. A víte, že na léto chystáme v kině Animační tábor pro děti od 9 – 14 let? Co to je animace, jak vzniká? Na tyto otázky zase odpovíme názornou ukázkou v dílně animační. Přijďte se potkat s filmem nejen na plátně našeho kina a užít si zábavné odpoledne!

Více o pohádce v programu kina.

Hodnocení a recenze

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.