F*ckUp při cestování 0+

česky, 90 min
F*ckUp při cestování

Cestovatelský stand-up plný komických historek, u kterých se události zrovna dvakrát nepovedly. Bude to o napětí, smíchu, slzách, neuvěřitelných koncích, ponaučení a závěrem o velké chuti zase vycestovat.

Dozvíte se, co se stane, když…

  • se balíte na poslední chvíli?
  • si nehlídáte čas odjezdu?
  • nemáte drobné?
  • nemáte kde spát?
  • jste až moc snaživí?
  • platíte předem a pak skutek utek?
  • nemáte tucha, kde jste?

Jak i po sebevětších cestovatelských průšvizích mít chuť to opět zopakovat? Proč záleží na posledním momentu dovolené? Jaké krušné chvíle zažila Bára a jak z nich vybruslila? Zazní zážitky ze Španělska, Filipín, Thajska, Francie, USA a vlastně z celého světa. Je to totiž nejen o jejich příbězích, ale taky o těch vašich. Rozproudí se společné povídání, které skončí po hodině nebo třeba až při zavíračce.

 O cestování s Barborou Pečeňovou

Její vášní je cestování, překonávání svých limitů a sbírání pestrých zážitků. Má za sebou procestovaných třicet zemí ze třech kontinentů. Nasbírané historky přednáší u nás i na cestovatelských festivalech. V Brně pracuje jako senior konzultantka v GrowJOB institute a školitelka v oblasti budování firemní kultury a osobního rozvoje v rámci projektu Konec prokrastinace. Specializuje se na oblasti osobní efektivity, motivace a inspirativního leadershipu. Proto také začala organizovat prestižní konferenci Leadership Praha a Leadership Brno, kterou zároveň moderuje.

Vstupné 50,- Kč. Omezená kapacita. Vstupenky k dostání na pokladně kina, doporučujeme využít předprodej. Přednáška na malé scéně - Café Bar Scala.
 
Zahájení předprodeje: pátek 30. září 2016 v 17:00.
 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.