Kajakiem przez życie, 5 Peaks in One Day, The Mysteries, ... 0+

2016, 100 min
Kajakiem przez życie, 5 Peaks in One Day, The Mysteries, ...

Kajakiem przez życie
Je to příběh vášně, vytrvalosti, překonávání překážek a cílevědomosti, zaměřený na další generaci členů Studentského Kayak klubu “Bystrze” z Krakova. Expedice do Colca, Amazonie, k pramenu řeky Nil, Colorado, k řekám v Himalájích a Austrálii. Vyzývavé řeky Evropy jsou značkou klubu Bystrze.
5 Peaks in One Day
Švýcarský alpinista Andreas Steindl (26) dokázal to, co většina lidí považuje za nemožné: uběhl 30,66 kilometrů ze Zermattu do Saas Fee a po cestě překonal pět čtyřtisícových vrcholů včetně Domu, nejvyšší hory v celém Švýcarsku, v čase pouhých 7 hodin, 45 minut a 44 vteřin.
The Mysteries
Dobrodružná fotografka Krystle Wright se vydává hledat svůj vysněný snímek. Zabere to čtyři a půl roku než se jej podaří zachytit. Film vezme diváka na cestu životního stylu Krystle a jejího poznávání úskalí povolání dobrodružného fotografa. SRDCAŘI: Michal Kubát - horkovzdušným balonem přes Alpy
Michal Kubát se řadu let věnoval především potápění. Pak se jednou proletěl horkovzdušným balonem, opustil hlubiny a zcela propadl vzduchoplavectví. Má za sebou řadu náročných expedičních podniků, přeletěl vrchol Sněžky, hřeben Nízkých a Vysokých Tater. Tím největším dobrodružstvím byl přelet rakouských Alp. Jak složité je takový let uskutečnit a jaká nebezpečí při extrémních přeletech hrozí?

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.