KIN + Chromb! 0+

2020, 0 min
KIN + Chromb!

Vstupenky zde.

Virtuózní chaos
Vystoupí francouzská kapela Chromb, která mísí jazz s dalšími žánry od rocku přes punk, pop až po taneční hudbu. Očekávejte hudbu bez předsudků a žánrových omezení, hlukové výbuchy, taneční groovy nebo deviantní performance. Před nimi zahraje jedna z nejzajímavějších nových kapel na české a slovenské scéně. Originální, kreativní a současná hudba mnoha poloh a nálad – takoví jsou KIN.

19:00 KIN (SK/CZ)

Štefan Szabó - elektrická kytara
Michaela Turcerová - alt a sopránsaxofon
Jakub Švejnar – bicí a perkuse

Kapela KIN si vybudovala svůj vlastní hudební jazyk postavený na základech unikátní instrumentace – kytara, saxofon, bicí - a individuálním přístupu ke kompozicím. Trio se ve své tvorbě opírá o jazzovou tradici, ale ve svých skladbách se nebojí inspirací avantgardními přístupy newyorské downtown scény. Hudba tvořena spojením tří svérázných hudebníchosobností se tak pohybuje mezi hudebními prostory, jako jsou post jazz, minimalismus, grunge a volná improvizace.

20.30 CHROMB! (FR)

Léo Dumont – bicí, perkuse, objekty
Camille Durieux – klávesy, syntetizátory, vokály
Lucas Hercberg – basa, syntetizátory, vokály
Antoine Mermet – altsaxofon, delay efekty, syntetizátory, vokály

Hudba CHROMB! vychází spíše ze srdce nežli z hlavy, neuznává žádná omezení a není uvězněna v rámci žádného specifického stylu .CHROMB! ji popisují jako „ komorní hudbu pro dospělé a divoké děti“. Mezi jejich hlavní vlivy patří John Zorn, The Residents a Soft Machine, stejně jako japonský noise-rock Melt Banana a francouzský karikaturista Pierre la Police.

Naplní lásku k chytlavému popu i hutnému hluku, ukradnou jazzu jeho svobodu, rockovou energii a všem druhům deviantní hudby její šílenství, aby vytvořili mutantní zvuk s melodiemi, křikem, tichem a vnitřní podivností.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.