Konference Choice 0+

2019, česky, 420 min
Konference Choice

Prodej vstupenek není realizován přes pokladnu kina Scala. Více informací a předprodej vstupenek najdete na www.konferencechoice.cz/ 

Jednodenní konference CHOICE přináší informace o aktuálních tématech. Připravili jsme ji pro lidi, kteří rádi dělají informovaná rozhodnutí, rádi se dozvědí zajímavé informace a třeba se nechají inspirovat ke krokům, které mohou vést k vyšší kvalitě vlastního života. Cílem je představit 6 aktuálních témat odborníky v dané oblasti – poukázat na výhody i nevýhody těchto trendů, přiblížit jejich dopady, a možná vyvrátit některé mýty.

09:00 Zero waste se bude zabývat tématem udržitelného životního stylu s minimem odpadu. Dozvíte se, jaké dopady má produkce odpadu na naše prostředí, a jakým způsobem lze objem produkovaného odpadu snížit u Vás samotných.
Přednášející: Martina Sumbalová

10:00 Přirozená (anti)koncepce bez chemie představí metodu sledování ženského cyklu. Při pochopení základní podstaty metody se můžete spolehlivě vyhnout početí, a to bez jakékoli antikoncepce. Stejně tak může být metoda využita pro podporu početí, ale i sledování svého zdravotního stavu.
Přednášející: Hana Přikrylová

11:00 Zdravá výživa v pohodě ukáže, proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí. Dozvíte se, jaké jsou nejběžnější výživové omyly a nejlepší výživová doporučení a mnoho dalšího.
Přednášející: Margit Slimáková

13:00 Očkování a zdravý rozum bude informovat o kontroverzním tématu. Nahlédneme na něj v širším kontextu i podrobněji. Vyznat se v dostupných informacích není snadné, ale možnosti tu jsou: především opustit dogmata, používat zdravý rozum a nebát se mít zodpovědnost za své zdraví.
Přednášející: Martina Suchánková

14:00 Přínosy barefoot obuvi jsou dnes velmi diskutovaným tématem - a to nejen u dětí. Dozvíte se, jaký vliv má chodidlo a jeho obouvání na zbytek těla, za co ne/může nevhodná obuv a jak ta vhodná vlastně vypadá.
Přednášející: Jana Papírníková Sialini

15:00 Klidná mysl má smysl tvoří závěrečné téma. Dozvíte se o jednoduchých a praktických technikách, které vám pomůžou vypořádat se se stresem, negativními emocemi či zastavit opakující se starostlivé myšlenky díky tréninku naší mysli. Cílem je získat udržitelný vnitřní klid pro šťastnější a zdravější život.
Přednášející: Zuzzi Husarová

Více informací a předprodej vstupenek najdete na www.konferencechoice.cz/ 
(Prodej vstupenek není realizován přes pokladnu kina Scala)

Událost na Facebooku

Pořadatel: 
LiTECT design s.r.o.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.