Krtek v Oku 0+

(Krtekv Oku), Bio Oko, CZ 2012, česká verze, 150 min
Krtek v Oku

Speciální program Bia Oko Soboty pro rodiče s dětmi. Nejprve probíhá hodinové pásmo pohádek pro děti (po tuto dobu mají rodiče možnost strávit chvíli bez svých ratolestí například na baru). Po skončení filmu si zkušení lektoři převezmou děti a odvedou je na pódium, kde je pro ně připraven program tématicky navazující na zhlédnuté pohádky. Kapacita dětského programu je omezená - max. 30 dětí. Vstupné: 60 Kč/pouze pohádky, 80 Kč/pohádky a program

Pohádky: Do kina za krtkem

V dnešním pásmu pohádek se podíváme na pár příběhů o krtkovi, například jak našel paraplíčko, nebo raketu. Kromě toho však také uvidíme pohádku o hloupém vlkovi a dozvíme se, jestli hroší maminka náhodou není tatínek.

Program po filmu

Máte rádi krtky? Někdy sice ryjí na zahrádkách, ale musíme jistě všichni uznat, že jsou to velice krásná zvířátka. Mají sametový kožíšek, jsou černí jako uhel a mají silné pacičky, aby se mohli pohybovat pod zemí. Co všechno víte o krtkovi? Myslíte, že se ten kreslený podobá skutečnému? Zkusme si vytvořit vlastního krtečka. Krtek vzkazuje: „Vezměte si s sebou pracovní oblečení!“.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.