MENU: Haco /jp/, Tarnovski /cz/, Obelisk of Light /cz/ 0+

120 min
MENU: Haco /jp/, Tarnovski /cz/, Obelisk of Light /cz/

MENU & Bio Central presents:

Haco (JP)
Zpěvačka, skladatelka, multiinstrumentalistka a zvuková designérka, zakládající členka kapel After Dinner a Hoahio, Haco si postupně vytvořila unikátní zvuk, ve kterém volně kombinuje postupy elektroakustické hudby, post-punku, avantgardy, ambientu, improvisingu, ale i popu. Své nahrávky vydává na labelech Tzadik nebo Improvised Music from Japan. Spolupracovala s takovými esy světové scény, jako jsou Fred Frith, Acid Mothers Temple, David Toop, Zeena Parkins, Otomo Yoshihide, Ikue Mori nebo Sachiko M.
Ve velkém sále Bio Central se představí s novým albem Qoosui, které bude prezentovat v unikátním audiovizuálním programu.

Dalšími vystupujícícmi večera bude Tarnovski (CZ) jehož improvizovaná hudební vystoupení jsou mixem glitchové dekonstrukce, musique concrete a field recordings, a hudební projekt Jana Kašpara s názvem Obelisk of Light (CZ), ve kterém transformuje minimalistické motivy do sytých dronových ploch a rytmicky abstraktních struktur. Součástí vystoupení OoL je live projekce od Judity Levitnerové.

Vstupné pouze na místě 120 Kč / 80 Kč student

http://www.hacohaco.net/
http://www.menumusic.cz/
http://www.biocentral.cz/

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.