Muser Tour 0+

120 min
Muser Tour

První officiální hudebně-taneční talkshow s hvězdami českého Musically a Youtube !
Můžete se těšit na jedinečné vystoupení mladých talentů, kteří prorazili nejen na internetu!

Hudební vystoupení si pro Vás připravili:

Timmy White - zpěvák, influencer, známý také z TV Óčko, jehož videoklipy na Youtube lámou rekordy ve sledovanosti.

Naty Hrychová - mladičká zpěvačka, která má za sebou na svůj věk bohatou kariéru ve světě muzikálů a její videoklipy na youtube mají milionové přehrání!

Mína - herečka, zpěvačka a youtuberka, která si prošla komplikovanou nemocí v útlém věku, ale i přesto pravidelně vystupuje pro děti i dospělé jak na divadelním parketě, tak na akcích pro nejmenší.

Dále vám zatancují:

Paullap a Lucy Štrynclová, které se již léta věnují moderním stylům tance a na soutěžích získavají prestižní ocenění. Obě dívky mají také velmi početnou základnu fanoušků na Musically a youtube, díky kterým je znají statisíce teenagerů.

Nemůže chybět ani Adam Kajumi, což je, dle svých slov budoucí úspěšný “módní guru” . Tento sympaťák láme rekordy ve sledovanosti svých přímých přenosů - tzv. “livestreamů” , kde ho denně sledují tisíce lidí online. I díky tomu si vybudoval nejvěrnější fanouškovskou základnu na Musically.

Celou akci bude moderovat youtuber PJAY, který prorazil svými hudebními parodiemi a písničkami na Youtube.

V průběhu celého programu se můžete těšit na interakci s fanoušky, soutěže, legraci, a na závěr nemůže chybět závěrečná autogramiáda a fotografování s výše zmiňovanými. V každém městě budou navíc další populární “museři”.

Celá akce bude pod profesionálním dozorem organizátorů s letitými zkušenostmi, kteří se budou po celou dobu akce starat o Vaše pohodlí a bezpečnost.

Vstupenky jsou k zakoupení pouze na www.musertour.cz

Těšíme se na Vás!

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.