Nezávislé filmy III. | 4000 mil ke štěstí & další 0+

CZ 2017, česky, 80 min
Nezávislé filmy III. | 4000 mil ke štěstí & další

4000 mil ke štěstí (Dokument, 2017, 31 minut, režie: Philipp Nosák)
4000 mil - vzdálenost, kterou museli Romové urazit, aby se dostali za lepším životem. V kanadském Hamiltonu našli čeští emigranti krom jiného také Boha. Jejich příběhy byly zachyceny na kamery a sestříhány v tomto dokumentárním filmu, aby mohly být vyprávěny celému světu.

Meziprostor (Dokument, 2017, 7 minut, režie: Ondřej Martinec)
Neoficiální dokumentární film o veřejném setkání zvaném MEZiPROSTOR, o Undergroundu, o duchovním rozměru a místě kde vznikl.

Hlasy (Komedie, 2017, 11minut, režie: Vojtěch Landa)
Ospalé sobotní dopoledne. Volební komise je připravena, ale žádný volič nepřichází a tak si její členové vyměňují názory mezi sebou. Voleb by se rád zúčastnil Jirka, ale šéf jej poslal na služební cestu do Pardubic. Stihne se včas vrátit?

Syn (Drama, 2016, 16 minut, režie: Martin Chlup)
Krimi drama z ghetta - film kombinuje dramatický příběh s prvky krimi a akčního filmu s dokumentárním pohledem na reálie života v oblasti prostoupené sociální deprivací. Snímek volně vychází z činnosti asistentů prevence kriminality...

Jsem brána (Scifi, 2017, 15 minut, režie: Robin Kašpařík)
První česká adaptace příběhu Stephena Kinga. Muž uvězněný v karanténě vesmírné lodi a podivná nemoc, která ovládá jeho tělo a mysl. Aby se zachránil, bude muset podniknout drastický krok.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.