Nezávislé filmy IV. - Pan Opice, Snapshot a další 0+

CZ 2016, česká verze, 100 min
Nezávislé filmy IV. - Pan Opice, Snapshot a další

Pan Opice (Akční, 2014, 3 minuty, režie: Jan Votýpka)
Toto je příběh o mladém Američanovi, který se svým smrtícím autem rozpoutává nepředvídatelný teror. Je to maskovaný vyvrhel, který stojí mimo zákon. Říkají mu „Pan opice“. Jen jeden člověk ho může zastavit.........Falešný trailer na neexitující snímek, natočený v angličtině na super 8mm film.
Snapshot (Thriller, sci-fi, 2016, 28 minut, režie: Michal Orsava)
Je možné, aby se v naší digitální době někdo skutečně ztratil? Co když tito pohřešovaní lidé přežívají jinde? A nemohou zpátky k nám. Už Indiáni věřili že fotky kradou lidské duše. Sára pátrá po své kamarádce Petře. Zjišťuje, co nebo kdo stojí za zmizením její kamarádky a nachází spojitost se záhadným maskovaným mužem.
Sousedem proti své vůli (Komedie, 2016, 17 minut, Jroslav Červinka)
Úsměvná povídka o tom, jak pořízení nábytku může vyřešit i manželskou krizi. Podle námětu scenáristy trilogie Slunce, seno Petra Markova.
Fantazma (Drama, 2015, 14 minut, režie: Lukáš Masner)
Netradiční lovestory, intimní příběh odehrávající se v kulisách tiché i tepající noční metropole. O jedinečném kouzlu okamžiku a napětí z přitažlivosti mezi introvertem a tajemnou dívkou v masce.
Rusák (Drama, 2015, 10 minut, režie: Efim Groutskij)
O současné generaci mladých lidí, kteří vyrůstali v zahraničí, ale i tak se musejí potýkat s minulostí své rodné země. Nehledě na to, že už s ní nemají prakticky nic společného.
Projekt Černá voda (Horor, 2015, 32 minut, režie: Jiří Česák)
Dvojice mladých filmařek se vydává do Orlickozáhorského pohraničí s cílem natočit unikátní dokument z území Černé Vody, kde jak zjišťují - v minulosti došlo za velmi podivných okolností k několika vraždám. Jejich pátrání po místním přízraku se tím rázem začne propojovat se zneklidňujícími skutečnostmi.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.