Nezávislé filmy IV. | Zakončení festivalu 0+

(Nezávislé filmy IV.), 2019, 97 min

Alternate

sci-fi, 2019, 13 min

režie: Adrián Adamec

Po príchode neznámej civilizácie sa Zem zmenila na nepoznanie a smrť čaká na každom kroku. Alternate zachytáva príbeh dvoch sestier na ceste spustošeným prostredím, v ktorom na ne neustále číha nebezpečenstvo. Sestry sú odkázané samy na seba, ostali už len jedna pre druhú. 

Amber

sci-fi, 2018, 23 min

režie: Jindřich Mižďoch

V roce 2042, ve světě, kde je lidstvo odsouzeno k vyhubení smrtelným virem, se setkává šéf policejních a obraných složek s ženou, která má převzít světové vůdcovství po vyhynutí lidstva. Jedná se o nejmodernější model androida, disponujícím umělou inteligencí.

Plukovník Robovský - muž, jenž věří v boj za život, navzdory vědeckým faktům, které ukazují bezvýchodnou situaci pro lidský rod a androidka Amber, která se snaží zdokonalit sebe sama a generaci nadcházejících androidů, aby vytvořily životaschopnou civilizaci, která bude schopna zachovat veškeré lidské poznání a snad je jednoho dne opět přivést k životu. Tito názoroví odpůrci prožijí jeden z nejdůležitějších večerů jejich života. Jejich vzájemný rozhovor může změnit běh dějin a ovlivnit budoucnost života na planetě Zemi.

Thread

horor, 2019, 4 min

režie: Tomáš Krauz

Mladá dívka je sama v lese, když ji vyruší podivné rány do jejího stanu.

Trash Town

sci-fi, 2019, 57 min

režie: Leoš Kastner 

Období po apokalypse, kde už se lidé téměř stačili vzpamatovat z hrůz, které trvaly několik desítek let. Postapokalyptické městečko ve střední Evropě, které nakonec kvůli okolní situaci přiláká všemožné národy a etnika, kde všem nezbývá nic jiného, než se tu spolu naučit žít. Jeho jméno je Trash Town.

 

Cena vstupenky na celý festival je v předprodeji 150 Kč. Od 27.11. ji pak pořídíte za 200 Kč. 

Vstupenky na:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/18132-festival-nezavisleho-filmu-cinema-open?utm_medium=anchor 

 

 

 

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.