Pán času - křest komiksu 0+

(Pán Času - Přízračná tvář), Hza Bažant, Filip Novák, Česko 2012, 80 min
Pán času - křest komiksu

Přátelé, spolu s kolektivem Hurá Vás srdečně zvem na křest komiksu Pán Času v pondělí 16.4.2012!

Svědectví o neúmyslném putování Erlioze Menta do hlubin Záčasí, kde mu nakonec nezbylo, než začít hledat sám sebe. Tento záznam byl devětkrát zpožděn v lineární diskontinuitě, sedmkrát ztracen a opět nalezen v záhybech mintů, pětkrát navrácen cenzurou Strážců Času k přepracování, třikrát vymazán z kalendáře - aby se konečně vynořil z hlubin času.

BIO OKO 18.00 Podle zaručených zvěstí, získaných přímo od Subchroniků a potvrzených z nitra cestovního Krtka od vše znalých Pahub, se kniha poprvé zjeví 16.dubna 2012 v 18:00 hodin v sektoru zvaném Bio OKO!

Bude probíhat beseda, autogramiáda, pohoštění přímo z Hltince, soutěž o komiks Pán času! Zde se také dozvíte heslo se kterým si vymůžete slevu vstupném na divadelního Pána Času v Rockcafé.

Není vyloučené, že Záčasí spolu s komiksem vyvrhne také nějaké Strážce, proto doma nezapomeňte svoje Cvrčáky!

ROCKCAFÉ 20.30 Oslavy budou pokračovat slavnostním uvedením divadelního představení Pán Času - Tyranie Okamžiku! Hraje divadlo Aqualung v režii Jiřího Havelky. Pro účastníky křestu v Bio Oko sleva na vstupné! Po představení pokřtí komiks Pán Času osobně Erlioz Ment spolu s rakerem Itukem.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.