PechaKucha Night Hradec Králové vol. 21 0+

2020, 120 min
PechaKucha Night Hradec Králové vol. 21

Téma 21. PKN HK je SENTIMENT

Jak vzniká nový život ve starých domech a jak se probouzí zapomenutá místa? Jak vdechnout čerstvou energii do věcí, které už většina odepsala? Kde se v nás bere sentiment k minulým dekádám a jejich atributům? I ♥ retro, ty ♥ retro. Pojďme být společně na chvíli sentimentální.

Kdy: 22.4.2020 ve 20:20

Kde: 14. patro hotelu Černigov, též zvané Panorama

Vstup: 150 kč 

Afterparty: DJ Kapitán Takypán

Počet míst je omezen na 80, vstupenky proto doporučujeme zakoupit s předstihem v předprodeji.

Jdu na PKN HK poprvé. O co jde?

Projekt PechaKucha [pečakuča:] vymysleli Astrid Klein a Mark Dytham, zakladatelé architektonického studia Klein Dytham Architecture. První PKN proběhla v roce 2003 v Tokiu, které je jejich domovem.

Jejich záměrem bylo vytvořit prostor pro setkávání tvůrčích osobností z řad architektů, designérů, grafiků, výtvarných umělců, teoretiků, divadelníků či filmařů. Prostor, kde mají možnost prezentovat svou práci, projekty, které již realizovali i ty, do kterých se teprve pouští. Sdílet zde své myšlenky, nápady a sny...

Pro PKN je typický speciální formát prezentace 20x20, což znamená, že každý řečník má na své vystoupení připraveno právě 20 snímků a na každý z nich 20 vteřin. Nikdo se tedy na pódiu neohřeje déle než 6 minut a 40 sekund.

 

 

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.