Photolab – charitativní koncert 0+

(Photolab), 0000, 80 min
Photolab – charitativní koncert

Photolab – seskupení kolem zpěvačky Magdaleny Šalamounové a kytaristy a.m.almely vydává po více než čtyřech letech své existence mezi fanoušky velmi očekávané debutové album – hollywood and snuff. S vydáním alba je spojeno i turné, které vyvrcholí koncertem v Bio Oko. Mimo představení nové desky má turné za cíl i podporu spřáteleného sdružení Cesta domů.

Hudba photolabu pohoupe posluchače na vlně melancholie, aby ho o pár okamžiků později přinutila udělat pomyslný krok zpět pod přívalem přímočaré energie. Ve tvorbě kapely je nepřeslechnutelná inspirace filmovou hudbou, kterou prostřednictvím autorských skladeb skupina netradičně přenáší také na koncertní pódia. I proto při výběru místa pražského koncertu padla volba na Bio Oko, které svými kulisami dá koncertní show photolabu naplno a stylově vyznít.

Filmová inspirace se promítá i do vizuálního pojetí živých vystoupení, jejichž součástí je originální velkoplošná projekce dělaná na míru ke každé ze skladeb. To koncertům dodává i vizuální rozměr a útočí tak na další smysl posluchačů.

photolab Facebook
Cesta domů web

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.