The McNamara Surf Trip, Winter X-Games s Evou 2016, Fanda 0+

CZ 2016, 108 min
The McNamara Surf Trip, Winter X-Games s Evou 2016, Fanda

The McNamara Surf Trip
Dokument z Portugalského pobřeží. Dvacetjedna dní, sedm regionů, dvojí soustroví, skvělé jídlo, unikátní zážitky, neobyčejná pohostinnost, vlna na každém rohu - jedinečný sufr trip.
Winter X-Games s Evou 2016
Roadtrip na zimní X-Games v Aspenu 2016 s olympijskou šampionkou ve snowboardcrossu Evou Samkovou. Snímek zachycuje částečně i zákulisí a podporu teamu, bez které by to něšlo.
Fanda
Fanda je trochu hrabalovský typ. Ztěžka dýchá, belhá se, popravdě krom velkých prstů nemá rysy lezecké legendy. A lezeckou legendou vlastně ani není. Byl v repre, ve vlně Hudy, Cikán, Mocek… Má spoustu důstojných přelezů na písku, v horách, několik morálových prváčů. Možná byl na to, aby zamával s historií, moc netrpělivý, málo ctižádostivý, nebo moc pil, anebo s ní vůbec mávat nechtěl. Svedly ho bludičky oblastí, které po jménu ani neznáš, hrdina z okraje mapy. Skialpem to začalo - Krkonoše, Pec pod Sněžkou
Přiblížení historie pohybu po horách na „skialpech“. První seznámení s poměrně mladým zimním sportem v Česku, na základě tůry a následným sjezdem z nejvyšší hory Česka – Sněžky.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.