The Secret Policeman’s Ball 0+

John Cleese, GB 1979, anglicky / české titulky, 94 min
The Secret Policeman’s Ball

Amnesty International hrdě uvádí jeden z dílů populární série představení odehraných exkluzivně pro AI, ve kterých od poloviny 70. let baví diváky největší hvězdy komediální a hudební scény a získávají tak prostředky a podporu pro Amnesty International - organizaci, bez jejíž činnosti by byl svět o něco nespravedlivější.

Těšte se na to, jak géniové komedie zparodovali nejen sami sebe, ale i přelomový rok 1979. Rok, kdy v Kambodži zkolaboval Pol Potův režim. V Íránu ajatoláh svrhnul šáha. Margaret Thatcherová se stala první britskou předsedkyní vlády. Na amerického prezidenta Jimmyho Cartera zaútočil zajíc. Po znovuzavedení trestu smrti v USA opět ožilo elektrické křeslo. Saddám Husajn se stal iráckým prezidentem. V Číně byla zavedena politika jednoho dítěte a na Sahaře 30 minut sněžilo.

Večerem Vás provede Tomáš Hanák a těšit se můžete na exkluzivní skeč u příležitosti promítání snímku, vytvořeného pro podporu Amnesty International.

Cena lístku na benefiční akci je 150,- Kč. Také je možno zakoupit speciální dárcovský lístek za 500,- Kč – díky němu jsme schopni odeslat 25 dopisů za nespravedlivě vězněné.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.