Tři loupežníci 0+

2014, česká verze, 125 min
Tři loupežníci
Zveme děti i rodiče na sobotní pohádková odpoledne v kinosále Scala. Čekají na vás nejen pohádky, ale i tvořivé činnosti.
Zima je v plném proudu, možná jste už byly i na horách, kde jste lyžovali, nebo si byly zasáňkovat, dokonce už i sněhuláka šlo postavit. Co ale dělají v zimě zvířátka, aby jim nebyla zima? A vlastně která tu zůstávají a která raději odejdou do tepla na jih? To se dozvíte dnes u nás.
 
Pohádky v programu:
 

1. Kubula a Kuba Kubikula: Pohádka o medvědáři Kubovi a jeho medvídkovi Kubulovi, který se nejprve bál medvědího strašidla Barbuchy, ale posléze strach mít přestal.

2. Tři loupežníci: Kreslená pohádka o třech loupežnících, kteří přestali přepadávat pocestné a místo toho hledali po světě opuštěné děti a starali se o ně.

3. Kouzelný dědeček: Moderní pohádka o tom, jak se línému Jakubovi přece jen nepovedlo zneužít čarovné moci kouzelného dědečka.

4. Dlouhý, Široký a Bystrozraký: Filmové zpracování známé klasické pohádky.

5. Strašidlo ve škole: O školním strašidle, které se živilo nedojedenými svačinami dětí.

6. Velbloudí nápady: Moderní pohádka o cirkusovém velbloudovi a nespokojené lokomotivě, jak si vyměnili svá místa a práci.

7. Jak šlo vejce na vandr: Příběh vajíčka – skořápky, které uteklo z nakládací lahve, protože se nechtělo dát sníst, ale chtělo se stát krásným kohoutkem.

 

Délka projekce 65 min + aktivní program pro děti 60 min.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.