Světové festivaly: MFKF interfilm Berlin 0+

Various, Various 0000, různé, 89 min

interfilm Berlin je pořadatelem Berlínského mezinárodního festivalu krátkých filmů a provozovatelem společnosti interfilm Short Film Distribution. V portfoliu této společnosti se nachází na 300 filmů, které zapůjčuje kinům, televizním stanicím, kulturním institucím a internetovým fórům. Tyto filmy se promítají na veřejných prostranstvích, ve vagónech metra, v čekárnách nebo jako součást nabídky mobilní zábavy.
Od roku 1982 patří Berlínský mezinárodní festival krátkých filmů mezi špičku evropských přehlídek krátkých forem. Má dlouholeté zkušenosti a stále rostoucí síť kontaktů na mezinárodním kulturním poli a v oblasti krátkých filmů. Každý rok uvede tento festival 400 až 500 vybraných snímků v několika tématických sekcích, mezi které patří filmy pro děti, dokumenty, hudební klipy, reklamy, počítačové hry, historické filmy nebo retrospektivy.
interfilm Berlin je také zakladatelem a spolupořadatelem festivalu krátkých filmů Going Underground, který se každoročně odehrává v berlínském metru, kde je možné vidět filmy na obrazovkách umístěných přímo ve vagónech souprav. Festival je také partnerem Zebra Poetry Short Film Festival, který se koná dvakrát do roka. Letošní, už dvaadvacátý, ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů v Berlíně představil více než 400 krátkých filmů všech forem a žánrů. S výběrem z nich se můžete seznámit i vy. www.interfilm.de www.goingunderground.de

Video 3000 (Video 3000)
Spin: kdyby byl Bůh DJ (Spin: Is God a DJ?)
Chytej (Fetch)
Tlesk (The Clap)
Teddy (Teddy)
Revoluce (Revolution)
Padlý anděl (La Chute de l´Ange)
Vyrušený (Disturbio)
Příprava Chňapala červeného (Wan-byuck-han Do-mi-yo-ri)
Svatba (Marriage)

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.