Zrádci 0+

Viktor Tauš, Matěj Chlupáček, CZ 2020, česky / anglické titulky, 70 min
Zrádci

Projekce je součástí akce Serial Killer, soutěžního festivalu seriálů střední a východní Evropy. Jednotlivé vstupenky i akreditace na celý festival naleznete ZDE.

Vstupenky nelze zakoupit na pokladně kina, nýbrž v akreditačním centru festivalu, umístěném ve spodním podlaží, před vstupem do sálu kina Scala.

Česká republika je na špici statistik mapujících výrobu pervitinu v Evropě, devět z deseti varen sídlí právě zde. Tento prosperující trh však ovládá z více než 70 procent vietnamská mafie. Jsou perfektně organizovaní a zastaralé policejní metody jsou na ně krátké. Ruka zákona tak musí mnohdy sáhnout i k riskantním postupům. Kriminální koprodukční minisérie ČT a Heaven’s Gate producenta Viktora Tauše pouští diváka přímo do centra drogové mafie. Během šesti dílů sleduje tři týdny v životě drogového dealera a zároveň policejního informátora Davida Frýdla (Cyril Dobrý). Je totiž jen málo horších situací, než že vám jde po krku mafie. Třeba když vám jde po krku mafie a policie zároveň. Jedná se o nejočekávanější českou televizní novinku nadcházející sezony.

Hodnocení a recenze

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.