Zvuk II 0+

120 min
Zvuk II

V prvním běhu kurzu jsme se věnovali základním předpokladům a schopnostem pro vnímání zvuku, jednoduché komponování a improvizované hraní hudby ve skupině. Učili jsme se umět poslouchat a nahrávat zajímavé zvuky kolem nás, a také jsme se učili zvuky stříhat, skládat a připravovat pro použití nebo prezentaci. Nakonec jsme si vyzkoušeli je také společně hrát, poslouchat se, komunikovat spolu hudbou, rozumět si a spolupracovat.

V navazujícím kurzu budeme zmíněné schopnosti a nově nabyté zkušenosti dále rozvíjet. Pustíme se do důkladnějšího prozkoumávání softwareových nástrojů na zaznamenání a zpracování zvuku. Zkusíme upravit původní zvuk a vyrobit nový, svůj vlastní autentický zvukový design. Vyzkoušíme si vytvořit zvukovou koláž, mash-up, sample banku na hraní s microGranny nebo zvukovou kompozici, a budeme dále pokračovat ve společném hraní.

Kurz bude trvat 10 lekcí po dobu 10 týdnů a je určen začátečníkům i pokročilým. Kurz je realizován ve spolupráci s Bastl instruments.

Termín: úterý 15:00 – 17:00, začínáme v úterý 19. února 2019
Věk účastníků: 8 – 15 let

Místo: Ateliér Studia Scala v Univerzitním kině Scala
Cena kurzu: 1500 Kč / 1400 pro držitele rodinného pasu 

Lektorské vedení: Matěj Kotouček
Bližší informace a přihlášky: animace@kinoscala.cz nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře https://studioscala.typeform.com/to/Nqr0fd

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.