Diáky: Cestuj a neprokrastinuj to!

Zpět na Události 3. května 2017

Diáky: Cestuj a neprokrastinuj to!

Taky toužíš objevovat svět, jenže tě před každou cestou zastaví desítky výmluv? Stává se ti, že si lítostivě povzdechneš u cizích fotek a příběhů z dovolených? Chceš mít konečně vlastní zážitky, kulturní šoky a třeba i více poznat sám sebe?

A přesně o tom to bude. Na mušku si vezmeme naše nejčastější výmluvy, proč necestujeme. Je škoda, že odkládáme i to, co nám dělá radost.

 

Proč teda necestuješ zrovna teď? Je to tím, že nemáš peníze? Nemůžeš se stále odhodlat? Máš strach? Nevěříš si? Říkáš si, že nemáš pořádného parťáka? Nebo tě snad nenapadá, kam vyrazit?

Zatoč s tím vším jednou provždy! Dojdi se pobavit, nabrat nový dech a získat odhodlání pro vlastní cestovatelské zážitky. Navíc se u komických historek naplno zasměješ cizímu neštěstí. Ulevíš si, že se přece tobě nemůže nic horšího stát.

Kdo je Bára Pečeňová?

Její vášní je cestování, překonávání svých limitů a sbírání pestrých zážitků. Někteří ji znáte z našich cestovatelských projekcí nebo z cestovatelských festivalů Kolem Světa, Nadivoko či Slow travel. Na přednáškách komickou formou povídá o zážitcích z cest, kdy trénuje odvahu, hecování se i zvládání cestovatelských průšvihů. Proběhlo už přes 30 repríz, díky kterým poznává Česko přes kavárny, kina, univerzity i lázně. Má za sebou procestovaných 30 zemí. Vyráží letadlem, stopem i na koloběžce. Píše o tom na blogu  a Facebooku s názvem Historky z cest. Bára v Brně pracuje jako lektorka ve vzdělávacím institutu GrowJOB a v rámci projektu Konec prokrastinace. Organizuje prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno, kterou zároveň moderuje. 

Délka: 90 min + diskuze

Vstupné: 150 Kč, studenti 120 Kč

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.