Kdo si hraje, nezlobí | podzimní kurzy studia Scala

Zpět na Události 24. září - 6. října 2019

Kdo si hraje, nezlobí | podzimní kurzy studia Scala

 

 

 

 

 

 

 

Ještě stále můžete sebe nebo své dítko přihlásit na podzimní kurzy Studia Scala! Takže pokud chceš vědět, jaké to je být filmařem, neváhej! 

Kurz Mladá škola filmu je určen pro všechny tvůrčí děti se zájmem o filmovou tvorbu a také pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s celým procesem natáčení filmu. Jak správně sepsat scénář, jaké máme druhy záběrů, co je to filmová řeč nebo pravidlo osy? To vše se v průběhu kurzu naučíte. Budete mít možnost si vyzkoušet i různé role u filmového štábu, např. roli herce, scénáristy, kameramana, režiséra, zvukaře, střihače. Detaily a informace o přihlášce najdete zde.

Kurz Zvuk se zaměřuje na netradiční vnímání zvuku a hudby, její jednoduché komponování a následné zpracování v počítači. Účastníci se naučí poslouchat, ale i zaznamenávat zajímavé zvuky ve svém okolí. Tyto zvuky se poté zkusí sestříhat, mohou z nich skládat různé skladby a připravovat pro použití nebo prezentaci. Vyzkoušíme si hraní na elektronický hudební nástroj microGRanny, do kterého si každý může nahrát vlastní zvuky a poté je měnit a hrát s nimi. Součástí kurzu bude i improvizovaného hraní ve skupině. Kurz ltos na podzim povede Nikol Štrobachová z Bastl Instruments. Více informací zde.

Veškerý seznam kurzů najdete zde.

Můžete nás take sledovat facebookových stránkách Studio Scala!

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.