Předpremiéra Zelené knihy s Woltem

Zpět na Události 3. března 2019

Předpremiéra Zelené knihy s Woltem

 

 

 

 

 

 

 

 Hlavní hrdina Tony “Pysk” v podání Vigga Mortensena se vyznačuje nejen tím, že umí vyřešit všechny trable, ale také svou energičností a požitkářským přístupem k životu. Miluje dobré jídlo a rozhodně se nežinýruje. Během filmu se láduje typickými americkými pochoutkami: smažená kuřata jí přímo za volantem Cadillacu, burgery v motelech, pizzu přehýbá, aby si ukousl větší sousto a hot dogy pojídá na čas. To by bylo, aby se člověku během filmu nazačaly sbíhat sliny! Wolt se proto rozhodl divákům na předpremiéře tohoto vtipného i dojemného snímku umožnit, aby si na jídle pochutnali hned po filmu, přímo v předsálí kina. 


Objednejte si jídlo před filmem a ono si na Vás počká po projekci v prostorách kina Scala. Nabídka je kapacitně omezena na prvních 70 jídel. Vybírat si můžete z nabídky vybraných brněnských restaurací, které servírují kvalitní americkou kuchyni: Veselá vačice, Forky's Brno, PIZZAPUNK, Subway Vaňkovka, Subway Zelný trh, Fabrik Urban House, FryendsPo zadání promo kódu „ GREENBOOK“ získá každý nový uživatel slevu 150 Kč na svůj první nákup.

O FILMU:
Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk" Vallelonga (Viggo Mortensen) má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku. Slavný černošský klavírista Dr. Don Shirley (držitel Oscara® Mahershala Ali) si ho proto najímá jako řidiče a bodyguarda na turné po divokých státech amerického Jihu 60. let. Tony je horkokrevný, ne moc vzdělaný, ale o to mazanější. Nade vše miluje svoji ženu (Linda Cardelini) a smažená kuřata. Dr. Don je jeho protikladem: kultivovaný génius jemných mravů a pevných zásad. Aby společně překonali nástrahy, musí si k sobě oba tvrdohlaví muži najít cestu skrz předsudky a humorné přešlapy. Originální komedie Zelená kniha získala tři Zlaté glóby. Režisér Peter Farelly se inspiroval příběhem skutečného přátelství a natočil jeden z nejdojemnějších i nejvtipnějších filmů roku 2018."

Více info na Facebooku.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.