Přihlašte se na Benátský festival!

Zpět na Události 30. dubna - 11. června 2021

Přihlašte se na Benátský festival!

 

 

 

 

 

 

 

Splň si sen a vyhraj pobyt na filmovém festivalu v Benátkách! Přihlas se do výzvy Europa Cinemas a máš šanci. Uzávěrka už 11. 6.

Europa Cinemas, Evropský parlament a Giornate degli Autor

hledají 1 filmového nadšence z ČR, kterému zaplatí cestu do Benátek a pobyt na filmovém festivalu. Tam se stane součástí poroty Giornate degli Autori, která udělí cenu v této sekci, zapojí se do propagace LUX prize – filmové ceny Evropského parlamentu, bude se účastnit festivalových projekcí i debat s filmovými profesionály, bude o svých zážitcích psát a mnoho jiného, ale hlavně – získá nejlepší evropské kontaky z filmového světa.
My jako jedno z Europa cinemas kin pomáháme tohoto člověka najít!

Je ti 18 - 25 let, film je tvá vášeň, rád a dobře píšeš česky i anglicky a jsi aktivní na sociálních sítích? Pokud tohle všechno splňuješ a chceš se podívat do Benátek, tak stačí, když natočíš jednoduché selfie video, ve kterém vysvětlíš, co pro tebe znamená pojem "cinema". Pokud si nejseš jistý, jak by mělo video vypadat, můžeš se podívat na vstupy z předchozích ročníků zde.

Zájemce prosíme o vyplnění formuláře, kde se dočtete také technické požadavky videa. Vyplněný formulář společně s videem nám zasílejte na mail pr@kinoscala.cz nejpozději do 11. 6.

Pokud Vás zajímá, jak festival může vypadat, přečtěte si článek Alžběty Preissové, kterou jsme do Benátek poslali loni. Děkujeme Alžbětě za článek i fotografie, které nám poslala.

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.