Scala Film Market

Zpět na Události 20. září 2016

Scala Film Market

Pro všechny milovníky kina Scala, filmu či filmového materiálu se uskuteční v pořadí již druhý Scala Film Market. Odehrávat se bude opět v prostorách celého univerzitního kina Scala a nabídne široký sortiment produktů od odborných knih až po speciální filmové drinky, o které se postará dvojice šikovných zkušených brněnských barmanů. Na místě si tak budete moci zakoupit vinyl s filmovou hudbou z Black vinyl bazar, prohrábnout se v nechtěném oblečení na stanovišti Scalního blešáku našich uvaděček nebo si nechat vykouzlit na hlavě filmový účes přímo na místě od dvojice šikovných holičů z Chop-Shop.
K mání budou i komiksy z Arrakis, šperky od diVA, tašky a oblečení od šikovné NosEm, nebo zápisníky s filmovou tématikou od Lovemusic, které vás dokonale připraví na začínající semestr. O odborné publikace zabývající se filmem se postará vydavatelství Nová beseda a NFA. Na místě se můžete seznámit i s novým studentským kinem „kinẽma musica”, které odstartuje v říjnu.
A pozor - v 16:00 se uskuteční slavnostní otevření univerzitního shopu Scalanterie, „kamenného" obchůdku s dárkovými předměty z Masarykova univerzita, nezbytnostmi pro filmové nadšence a publikacemi z Munipress. Celá akce bude probíhat ve spolupráci s hudební produkci místních DJs a navazovat na ni bude o 20:30 Scala Naslepo + afterparty.

Více info zde

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.