Vstupenky

Cena vstupenek

Vstupné 140 Kč, 3D projekce 140 Kč (neplatí pro speciální akce). Studentská (platný ISIC), seniorská (Senior pas) a ZTP nebo ZTP/P sleva na běžné projekce 20 Kč z ceny vstupenky. Doprovod ZTP nebo ZTP/P zdarma. Pravidelné páteční projekce pro seniory 80 Kč, projekce v kavárně 80 Kč. Kino pro rodiče s dětmi 80 Kč + výtvarná dílna 40 Kč. V programu Junior je vstupné pro děti 120 Kč.

Předplatné / Kino karta

Kino karta jako dárek nebo předplatné pro pravidelné diváky. Podrobné info zde. Nelze použít na nákup vstupenek do letního kina.

Pokladna

Pokladna má otevřeno denně od 17 do 21 hodin či 1 hodinu před každou projekcí uvedenou v programu. Telefonické spojení s pokladnou je +420 778 448 574.

Online nákup lístků

Chcete-li zakoupit lístky na některou z projekcí online, klikněte na ikonku s časem či cenou projekce. Přehled projekcí každého filmu najdete v detailech příslušného filmu. Zakoupit lze ihned online platbou.

Provozní řád

Provozní řád kina Scala naleznete zde.

Pravidla 3D projekce

↱ Pro zhlédnutí 3D projekce potřebujete 3D brýle.
↱ 3D brýle v originálním, neporušeném obalu zakoupíte v kině Scala za 30 Kč.
↱ 3D brýle jsou vaše, odnášíte si je z kina domů a můžete je v kině Scala znovu použít. 3D brýle zakoupené u nás budou fungovat pouze v kinech vybavených systémem DepthQ.
↱ V případě, že nosíte dioptrické brýle, nasazujete si 3D brýle na brýle dioptrické.
↱ V případě jakékoli fyzické či duševní nesnáze doporučujeme 3D brýle sundat z očí a dle uvážení si odpočinout.
↱ V případě sundání 3D brýlí během projekce 3D filmu není možné film sledovat ve 2D rozměru.
↱ 3D film doporučujeme sledovat spíše z předních řad.

Přístup pro vozíčkáře

Scala v latině znamená „schodiště" a u nás v kině to bohužel beze zbytku platí. Nejsme bezbariéroví. I když jsme se snažili v této věci udělat maximum, z požárně-bezpečnostních důvodů není bez rozsáhlé rekonstrukce možné instalovat ke schodišti potřebnou plošinu. Jako nouzové řešení nabízíme handicapovaným na vozíku zdolání schodů pomocí tzv. schodolezu. Toto řešení se vztahuje pouze na mechanický vozík. Elektrický vozík bohužel nejsme schopni do sálu (ani na balkón) dopravit. Pro zájemce na elektronickém vozíku máme v kině k dispozici jeden mechanický vozík na vypůjčení. Prosím, v případě zájmu o návštěvu kina na vozíku nás pro konkrétní domluvu kontaktujte alespoň dva dny předem na adrese info@kinoscala.cz. Věřte, že nás tento stav mrzí.

Za Univerzitní kino Scala
Radek Pernica a Petr Dimitrov

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.